Služby AS Transport

Přejít dál

Máte jediný úkol, a to velmi příjemný. Pohodlně se posadit, zasnít se a popsat nám, jak má vaše vysněné auto vypadat. Jakou si přejete značku, model, motorizaci, barvu, výbavu… zajímají nás všechny detaily! Možná se vidíte někde na závodním okruhu, možná projíždíte náročnou horskou krajinou, nebo prostě jen chcete bezpečně vozit svou velkou rodinu na výlety nebo na chalupu. Jakmile nám vše dopodrobna vypovíte a budeme mít jasno v tom, co hledáme, pustíme se do práce. Máme spolehlivý a efektivně fungující tým. Jsou to lidé, kteří se věnují dovozu aut ze zahraničí s nadšením a hlavně velmi dlouho. Nasbírali tolik zkušeností, že vědí co a jak, jednají rychle a umí se vyhnout možným rizikům.

Díky spolupráci s týmem našich odborníků:

● vás nemusí trápit nejistota ani pochybnosti, jimž byste se nevyhnuli, pokud byste vše zařizovali sami. 

● ušetříte čas, který byste museli do celé záležitosti investovat. 


● nemusíte podstoupit nekonečné a únavné cestování do zahraničí. Auto vám dopravíme až před dům.


● hlavně se nemusíte se bát, že v důsledku špatného výběru vyhodíte zbytečně do vzduchu statisíce. My tuto službu poskytujeme s nulovým rizikem!

Je také dost možné, že máte své ideální auto už vybrané. Akorát je stále v zahraničí, tudíž ho potřebujete dopravit domů – a hlavně ověřit, že je opravdu tak skvělé a bezproblémové, jak to na dálku vypadá. Pro laika je to obtížný úkol, proto prověření vozů považujeme za stěžejní součástí služby.
 


Prověřujeme automobily dnes a denně, tudíž víme, kam sáhnout a na co se podívat. Posvítíme si na technický stav auta i na právní náležitosti. Samozřejmě vyřídíme veškerou administrativu spojenou s převozem do ČR, včetně kompletní registrace a zajištění značek.

Zažijte s námi naprosté bezpečí a touhu po dobrodružství si schovejte na cesty se svým novým vozem. Bude to parádní jízda!

Chcete dovést svůj sen?

Kde nás najdete?

AS Transport
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 19:00
Sobota: 9:00 - 16:00
Neděle: Zavřeno

info@as-transport.cz
+420 773 993 379

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: Auta Super, s.r.o., náměstí 14. října 1307/2, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika, IČ: 24742520, DIČ: CZ24742520. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 170573.

Přejít zpět